ReeFlowers

Reeflowers Salt African 5500 Gram

Ürün Kodu : 2120
Fiyat
:
200,00 TL
Havale ile
:
190,00 TL
1000 Parapuan
:
1000
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Reeflowers Salt African 5500 Gram
  Tüm Africa Gölü Balıkları İçin Uygun Akvaryum Tuzu
   
  Reeflowers SaltAfrican, Afrika cichlid türlerinin ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve iz elementleri içerir. Akvaryumlarda kullanılan sular, mineral yönünden balıkların doğal yaşam alanlarındaki sulara göre yetersizdir. İskelet gelişimi, üreme ve yaşamsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu minerali alamayan canlı zamanla birçok yönden zayıflar, gelişimi yavaşlar, renkleri matlaşır ve sağlıksızlaştırır.

  Reeflowers SaltAfrican, ihtiyaç duyulan mineral ve iz elementleri sağlayarak balıkların gelişmesine ve renklenmesine yardımcı olur. İskelet gelişimini ve üreme faaliyetlerini hızlandırır.

  Tüm Afrika kökenli cichlid türleri için kullanılabilir.

  Kullanım Talimatı

  Tanganyika gölü akvaryumları için 100 lt' ye haftalık 4 gr, Malawi & Victoria gölü akvaryumları için 100 lt' ye haftalık 2 gr ekleyiniz. Ortalama kullanım miktarları düzenli olarak su değişimi yapıldığı öngörülerek hesaplanmıştır. Kullandığınız suyun içeriği değişken olabileceği için gH değeri takip edilmelidir. Genel sertliğin Tanganyika gölü akvaryumları için 15-20 dgH, Malawi & Victoria gölü akvaryumları için 10-15 dgH aralığında tutulması tavsiye edilir. Kurulumlarda ve su değişimlerinde 100 lt' ye Tanganyika gölü akvaryumları için 3 gr, Malawi & Victoria gölü akvaryumları için 1,5 gr ekleyiniz.

  Belirlenen miktarın suda eritilerek SUMP' a veya akvaryumun akıntılı bir bölgesine eklemesi tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.