Tropical

Tropical Soft Line Carnivore 1000 ML

Ürün Kodu : 1182
Fiyat
:
125,00 TL
Havale ile
:
118,75 TL
1250 Parapuan
:
1250
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tropical Soft Line Carnivore 1000 ML
  Üst Düzey Profesyonel Soft Line Etçil Balık Yemi

  Tropical Soft Line Carnivore, Çok bileşenli, yumuşak çubuklar, kurutulmuş karidesler (% 20), kurutulmuş yemek kurtları (% 8) ve kurutulmuş kriket (% 2) içeren yüzen balık yemi. Büyük etobur balık türlerinin günlük beslenmesi için tasarlanmıştır yumuşak balık yemidir. Stick formunda balık yemidir. Yeşil çubuklar, lifle birlikte sindirimi düzenleyen değerli spirulina kaynağıdır.

  Tropical Soft Line Carnivore, Stick formunda balık yemidir. Yeşil çubuklar, lifle birlikte sindirimi düzenleyen değerli spirulina kaynağıdır. Kırmızı çubuklar, renklenmeyi yoğunlaştıran protein (esansiyel amino asitler açısından zengin) ve astaksantin kaynağıdır. Doğal bağışıklık uyarıcısı beta-glukan, stabilize C vitamini ve spirulina aktif maddeleri balıkların hastalıklara karşı direncini artırır. Doğru seçilmiş vitaminler ve eser elementler bu maddelerin eksikliklerini önler ve balıkları mükemmel durumda tutar. Yumuşak doku balık tarafından kolayca kabul edilmesini sağlar

  Yem içeriği;
  Yumuşakçalar ve kabuklular (kurutulmuş karidesler% 20 dahil), balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel kökenli türevler, bitkisel protein özleri, böcekler (% 8 kurutulmuş öğün kurtları,% 2 kurutulmuş kriket), algler (% 2.2 Spirulina platensis dahil) , mayalar (Beta-1.3 / 1.6-Glucan 1000 mg / kg dahil), sıvı ve katı yağlar, mineraller.


  Katkı maddeleri (kg başına);
  Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. 19400 IU, vit. D3 1300 IU, vit. E 60 mg, vit. C 250 mg.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.