Seachem

Seachem Flourish Nitrogen 500 ML

Ürün Kodu : 808
Fiyat
:
90,00 TL
Havale ile
:
85,50 TL
450 Parapuan
:
450
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Seachem Flourish Nitrogen 500 ML
  Akvaryumlar İçin Sıvı Bitki Güçlendirici

  Bitkili akvaryum için azot takviyesi
  15.000 mg / L azot kaynağının karışımı
  Hem formunda hem de amonyum formunda azot sağlar.
  Azot, bitkilerin ihtiyaç duyduğu başlıca üç makro besin maddesinden (azot, fosfor, potasyum: NPK) biridir ve sıklıkla bir system bülten sistemindeki büyümenin sınırlayıcı faktörü olabilir. Güzelleştirin Nitrojen ™ konsantre (15.000 mg / L) azot kaynağının bir karışımıdır. Hem formunda hem de bitki tercih edilen amonyum formunda azot sağlar. Bununla birlikte, serbest amonyak salınmaz, çünkü Flourish Nitrogen ™ 'daki amonyum karmaşıktır ve bitkiler tarafından kullanılıncaya kadar kullanılamaz. Güzelleştirin Nitrogen ™, aynı zamanda, da kolayca kullanabilen bitkiler için sağlar. Maksimum fayda için, Flourish Phosphorus ™ ve Flourish Potassium ™ ile kullanın . Güzelleştirin Nitrogen ™, karides gibi omurgasız hayvanlar için güvenlidir.
  Talimatlar
  BEGINNER: Her bir 160 L (40 galonluk) için haftada iki kez veya azot eksikliği belirtilerine (örn. Bodur büyüme, kloroz) karşılık olarak 2,5 mL (yarım kap) kullanın. Daha küçük dozlar için, her başlık parçasının yaklaşık 1 mL olduğunu unutmayın.
  UZMAN: Başlangıç ​​dozu azotu 1 mg / L aynı derecede artırır. Bu doz, 1 aylık bir süre boyunca yaklaşık 4 g (kuru) veya yaklaşık 20 g (hidratlanmış) sağlamak için yeterlidir (gerekli diğer tüm besinlerin sağlandığı varsayılarak). Artan büyüme için orantılı olarak daha fazla kullanın.
  Spesifik bir nitrojen artışını hedeflemek için, aşağıdaki formüle göre doz: 0.25vn = m, burada v = galondaki tank hacmi, n = istenen azot artışı ("eşdeğeri” değeri "n” için kullanılıyorsa o zaman bir faktör kullanın) formülde 0.25 yerine 0.05 ve m = mL cinsinden ürün hacmi. Örneğin, 20 galonun 0,20 mg / L azot ile yükseltilmesi için: 0.25 * 20 * 0.20 = 1 mL.
  Flourish Nitrogen ™ 'daki nitrojenin yarısı geldiği için okumasını iki katına çıkararak makul bir nitrojen seviyesi tahmin edebilirsiniz.
   
  İçeriği:
  potasyum , üre (iminium tuzu) 
   
  Garantili Analiz
  Toplam Azot (N)% 1
  Çözünebilir Potash (K 2 O)% 2
   
   
  İlgili bilgilerin tamamı üretici firma Seachem U.S.A.'dan alınmıştır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.