La Vital Küçük Irk Somonlu Yavru Köpek Maması 2KG (801-103830)

0,00
Marka : La Vital
Fiyat : ₺34,50(KDV Dahil)
* ₺4,18 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

LA VITAL DOG MINI PUPPY SALMON 2  KG
La Vital Somonlu Yavru Köpek Maması 2KG
 
Yavru ve büyüme dönemindeki (2 - 10 ay) küçük ırk köpekler için somon balıklı tam ve dengeli mama
 
Yavruluk ve büyüme döneminde doğru beslenme, sağlıklı bir yaşamın ilk adımıdır. LaVital Mini Puppy Salmon Formula, 2. aydan itibaren yetişkin oluncaya kadarki dönemde, küçük ırk yavru köpeklerin sağlıklı bir büyüme periyodu geçirmesi ve tüm besinsel ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak formüle edilmiştir.
 
Büyüme dönemi bir köpek için sindirim sisteminin en hassas olduğu dönemdir. LaVital Mini Puppy Salmon Formula, bağırsak aktivitesini destekleyen ve bağırsak florasını dengeleyen içeriğiyle sağlıklı bir sindirime katkıda bulunur.
 
Bu dönem aynı zamanda, sütten kesilmeyi takiben bağışıklığın zayıfladığı hassas bir yaşam dönemidir. LaVital Mini Puppy Salmon Formula özel içeriğiyle bağışıklık sisteminin gelişmesine yardımcı olur.  

İçeriği;
Balık proteini unu (somon %10), kurutulmuş hayvansal protein, pirinç, mısır, hayvansal yağ, mısır gluteni, arpa, kurutulmuş pancar posası, balık yağı (%1), frukto-oligosakkaritler (%1), kurutulmuş hindiba posası (%1), kurutulmuş maya, kurutulmuş yumurta ürünleri, dikalsiyum fosfat, potasyum klorür, sodyum klorür, mojave yukka bitkisi (%0,1).

Analiz;
Protein     %30
Yağ           %20
Lif             %2,5
Kül            %6,7
Kalsiyum  %1,1
Fosfor      %0,9
Nem         %10
Omega 6 %2,2
Omega 3 %0,46
EPA          %0,06
DHA        %0,08
köpek kuru maması