Tropical

Tropical Super Goldfish Mini Sticks 100 ML

Ürün Kodu : 64373
Fiyat
:
90,00 TL
Havale ile
:
85,50 TL
900 Parapuan
:
900
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tropical Super Goldfish Mini Sticks 100 ML
  Orjinal Açılmamış Kutu Japon Balık Yemi
  Tropical Super Goldfish Mini Sticks, zeminden japon balıkları için özel hazırlanmış zengin içeriğe sahip stick balık yemi. Lionhead, oranda ve ranchu balıkları için uygun formüle edilmiştir.

  Tropical Super Goldfish Mini Sticks
  ,  Yüksek miktarda protein ve tüm esansiyel amino asitler, japon balıkların kafa büyümelerinin gelişmesini teşvik eder. Mükemmel dengelenmiş formül, uluslararası standartlara uygun olarak vücutlarının en iyi şeklini garanti eder ve görkemli bir peçe geliştirilmesini teşvik eder. Doğal astaksantin ilavesi ile balığın renginin daha parlak olmasını sağlar.


  Yem içeriği;
  Balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel protein ekstreleri, yumuşakçalar ve kabuklular, mayalar, bitkisel kökenli türevler, algler, sıvı ve katı yağlar, mineraller (% 1 zeolit dahil).


  Katkı maddeleri (kg başına);
  Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. 31000 IU, vit. D3 1880 IU, vit. E 145 mg, vit. C 260 mg.

  Eser elementlerin bileşikleri;
  E1 (Fe) 41.5 mg, E6 (Zn) 11.8 mg, E5 (Mn) 8.8 mg, E4 (Cu) 2.2 mg, E2 (I) 0.25 mg, E8 (Se) 0.25 mg, E7 (Mo (Mo) ) 0.06 mg. Lesitin. Renklendiriciler: astaksantin 80 mg. Antioksidanlar.

  Analitik bileşikler;
  Ham protein% 48.0, ham yağlar ve yağlar% 9.8, ham lifler% 2.8, nem% 8.0.

  Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

  Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.