750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Sera XS-Feeder Otomatik Akvaryum Balık Yemleme Makinası

Ürün Kodu: 300-32627
Barkod: 4001942536363
1.760,00 TL
Daha Fazla Sera
Sera XS-Feeder Otomatik Akvaryum Yemleme Makinası
İki Zamanlı Otomatik Balık Yemleme Makinası

sera X-Feeder ile günde 2 iki kez besleme zamanı ayarlanabilir. Her yemleme ayarı başına yem miktarı on adımda ayrı ayrı belirlenebilir. Her zaman ek manuel yemleme mümkündür.
Yem haznesi 150 ml yem kapasitelidir ve bu nedenle daha uzun tatiller için idealdir. Önemli nokta: Yenilikçi Nem Geçirmez sistem sayesinde, nemden korumak için kap her beslemeden sonra tekrar kapatılır. Bu, yeme su sıçramasına ve nemin yükselmesine karşı güvenilir bir şekilde korur, böylece yem kuru kalır ve hatta ezilmiş pullar kolayca dozajlanabilir ve topaklanmaz.

Otomatik yemleme, kitte bulunan kağıt huni kullanılarak rahatça doldurulur. Demontaj gerekli değildir. Açıklık ayrıca ek contalarla neme karşı korunur. Sofistike yapı sayesinde sera XS-Feeder süper sessizdir.
Kapsamlı aksesuar yelpazesi, yemleme kapaklı akvaryum kapaklarına montaja izin veren bir sabitleme sehpasının yanı sıra yatay barlara veya dikey bölmelere montaj için bir kelepçe içerir. Dört tuş ve ayrı bir ekran sayesinde kullanımı kolay ve sezgiseldir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.