Seachem

Seachem Stress Guard 50 ML Stress Giderici

Ürün Kodu : 743
Fiyat
:
35,00 TL
Havale ile
:
33,25 TL
296.61 Parapuan
:
296.61
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Seachem Stress Guard 50 ML Stress Giderici
  Tüm Akvaryum Balıkları İçin Uygundur

  Seachem Stress Guard 50 ml

  StressGuard ™, premium slime coat koruma ürünüdür. Balık tutarken veya taşırken stresi azaltır.
  Balık için antiseptik
  İyileşmeyi teşvik eder
  Deniz ve tatlı su için uygundur
   
  StressGuard ™, fi sh ile çalışırken veya taşırken stres ve amonyak toksisitesini azaltacaktır. StressGuard ™ yaralanan h sh iyileşmesini desteklemek ve birincil ve ikincil enfeksiyon olasılığını azaltmak için yaralarda maruz kalan proteine ​​bağlanır. StressGuard ™, bakır bazlı olanlar hariç tüm ilaçlarla uyumludur. StressGuard ™, amin bazlı değildir ve Purigen® ile etkileşime girmez ; veya HyperSorb ™ rejenerasyonu. StressGuard ™, "slime coat” tipi ürünlerle rekabet edebilecek reçineleri ya da yapışmayı kaplamıyor.
  StressGuard ™ 'ın iyileşmede çok başarılı olmasını sağlayan şey, protein aktif kolloidleri içermesidir. Bu protein aktif kolloidal ajan aktif olarak, ürün içindeki dezenfektanı doğrudan dağıtmaya ve iyileşme sürecine başlamaya yardımcı olmak için maruz kalan proteinlerin bulunduğu ve bu bölgeye bağlandığı herhangi bir yara, sıyrık veya yer arar. Bu protein aktif kolloid, açıkta kalan proteinlere bağlandığı için, aynı zamanda aşınmaya bir sıvı bandaj gibi davranır. Bazı ürünler, bir balık satın alındığında torbaya girecek şekilde pazarlanmaktadır. Bu ürünler genellikle asidiktir, bazı markalar çok güçlü bir asittir. Böyle bir ürünü küçük, kapalı bir kapta bir balığa koymak, genellikle herhangi bir amaçlanan maldan daha fazla zarar verir. StressGuard ™ 'ın pH'ı 7.0'dır. Büyük dozlarda bile bir akvaryumun pH'ını etkilemez.
  Talimatlar
  Stres belirtileri düzelinceye veya iyileşme tamamlanana kadar günde her 40 litreye (2.5 galon) 1 / 2–1 kapari (2.5–5 mL) kullanın. Doz güvenli bir şekilde ikiye katlanabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.