Seachem

Seachem Flourish Potassium 250 ML

Ürün Kodu : 639
Fiyat
:
60,00 TL
Havale ile
:
57,00 TL
254.24 Parapuan
:
254.24
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Seachem Flourish Potassium 250 ML
  Akvaryumlar İçin Sıvı Bitki Gübresi

  Bitkili akvaryum için potasyum takviyesi
  Son derece konsantre (50.000 mg / L)
  Fosfat veya içermez,  Azot ve Güzel Fosfor ile kullanım için idealdir.
  Potasyum ™, doğal dikilmiş akvaryum için uygun 50.000 mg / L potasyum içerir. Potasyum, ekili bir akvaryumda güçlü bir büyüme düzeyini sürdürmek için hayati önem taşıyan birçok unsurdan biridir. Potasyum hızla büyüyen bir sistemde veya kaynak su düşük bir mineral içeriğine sahip olduğunda tükenebilir. Bu durumlarda potasyum, büyümeye sınırlayıcı faktör olabilir. Potasyum ™ 'un potasyum tükenmesini önlemek için (eski yapraklarda sararma işaretleri de dahil olmak üzere) Potasyum ™ kullanın ve en yüksek seviyede büyümeyi sürdürün.
  En kolay elde edilen potasyum kaynakları potasyum ve potasyum fosfattır. Bu kaynakların her ikisi de azot veya fosforun yanı sıra potasyum ekleyerek belirli bir NPK oranını hedeflemeyi neredeyse imkansız kılar. Güzelleşir Potasyum ™, potasyum sülfattan türetilir ve kullanıcının potasyum seviyelerini azot veya fosfor etkilemeden ayarlamasına izin verir.
  Talimatlar
  Her 125 L (30 ABD galonu) için 1 kaptan (5 mL) kullanın. Bu doz potasyumu 2 mg / L arttırır. Haftada 2–3 kez ya da yaşlı yapraklardaki potasyum eksikliği belirtilerine yanıt olarak gerektiği gibi tekrarlayın: kloroz (sararma), nekroz (ölüm / esmerleşme), yapraklarda iğne delikleri ve zayıf kökler ve kökler.
  Garantili Analiz
  Çözünebilir Potash (K 2 O)% 5
  İçeriği: Potasyum sülfat
  Elemental potasyum 50.000 ppm (örneğin% 5) konsantrasyonunda bulunur. Gübre yasaları, potasyumun, basit elemental eşdeğerliliğin bilimsel olarak daha sağlıklı bir yönteminden ziyade, mevcut olmayan bir malzemeye (K2O) eşdeğerlik bakımından listelenmesini gerektirir.
   
   
  İlgili bilgilerin tamamı üretici firma Seachem U.S.A.'dan alınmıştır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.