ReeFlowers

ReeFlowers REM Ammonia 1000 ml Amonyak Giderici

Ürün Kodu : 507
Fiyat
:
105,00 TL
Havale ile
:
99,75 TL
889.83 Parapuan
:
889.83
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ReeFlowers REM Ammonia 1000 ml Amonyak Giderici
  Orjinal Kutu Amonyak Giderici

  Amonyak Giderici
  Su Kalitesini Arttırır

  Akvaryumlarda ilk kurulum esnasında biyolojik ortam oluşana kadar veya zaman içerisinde fazla yemleme,uzun süreli elektrik kesintileri,fark edilemeyen balık ölümleri,vb.sebeplerle oluşan amonyak,balıklarda ve diğer akvaryum canlılarında ciddi sorunlara,hatta ölümlere yol açabilir ''ReeFlowers RemAmmonia'' akvaryumlarda oluşan amonyağı hızla giderir. 
   
  Su değişimlerinde ve ilaç tedavisi sonrası suyu temizlemek,yeni canlı eklenirken canlının akvaryuma adaptasyonunu kolaylaştırmak,stres riskini azaltmak ve canlıların nakliyesi esasında suyun bozulmasını geciktirmek amacıyla da kullanılır.Amonyağın yanı sıra,klor,kloramin ve ağır metalleri de giderir.
   
  Amonyağın giderilmesi  sayesinde ve nitrit oluşumu azalır,su kalitesi yükselir.
   
  Tüm tatlı su akvaryumlarında,bitkili akvaryumlarda ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir.Balıklara,bitkilere,resif canlılarına,faydalı bakteri kolonilerine ve faydalı mikro organizmalara zarar vermez.Toksit değildir.
   
  Kullanım Talimati
  Yeni akvaryum kurulumlarında 100lt akvaryum suyu için beş gün süre ile hergün 2ml,sonrasında 100lt akvaryum suyu için haftalık 2ml ekleyiniz.
  (1 kapak=6ml)
   
  Suya herhangi bir zararlı madde karıştığında, uzun süreli elektrik kesintilerinde, herhangi bir sebeble amonyak patlaması, vb. acil durumlar oluştuğunda 100lt için günlük 10ml'ye kadar ekleme yapılabilir.
   
  İlaç tedavileri sonrası 1 hafta boyunca her gün 100lt için 3ml, canlı nakliyesinde 10lt akvaryum suyu için 1ml ReeFlowers Remammonia ekleyiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.