ReeFlowers

ReeFlowers Minerals gH+ 250 ml

Ürün Kodu : 515
Fiyat
:
25,00 TL
Havale ile
:
23,75 TL
125 Parapuan
:
125
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ReeFlowers Minerals gH+ 250 ml
  Akvaryum Suları İçin Mineral Dengeleyici

  ÜREME VE RENKLENME İÇİN GEREKLİ MİNERALLER
  Tropical tatlı su balıklarının ve tatlı su karideslerinin ihtiyaç duyduğu elementleri içerir.Akvaryumun genel sertlik gH değerini arttırır.

  Akvaryumda kullanılan sular, mineral yönünden balıkların doğal yaşam alanlarındaki sulara göre yetersizdir.İskelet ve kabuk gelişimi, üreme ve yaşamsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu minerali alamayan canlı zamanla birçok yönden zayıflar, gelişimi yavaşlar, renkleri matlaşır ve sağlıksızlaşır.

  ReeFlowers Minerals gH+, tropikal tatlı su balıklarının ve tatlı su karideslerinin ihtiyaç duyduğu elementleri içerir. Akvaryumun genel sertlik (gH) değerini arttırır. 

  Akvaryumlarda kullanılan sular, mineral yönünden balıkların doğal yaşam alanlarındaki sulara göre yetersizdir. İskelet ve kabuk gelişimi, üreme ve yaşamsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu minerali alamayan canlı zamanla birçok yönden zayıflar, gelişimi yavaşlar, renkleri matlaşır ve sağlıksızlaşır. 
  ReeFlowers Minerals gH+, ihtiyaç duyulan elementleri sağlayarak balıkların ve karideslerin gelişimine ve renklerinin daha canlı olmasına etki eder. Doğal yaşam ortamının sağlanmasına yardımcı olur, üreme faaliyetlerini hızlandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.