750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Jbl

Jbl Proflora Co2 Advance Set M

Ürün Kodu: 111-64621
Barkod: 4014162646217
14.500,00 TL
Daha Fazla Jbl
Daha Fazla Co2 Setler

Jbl Proflora Co2 Advance Set M
Komple Co2 Bitki Seti

Güçlü ve güzel akvaryum bitkileri için 2 manometreli, gece kapatma işlevli ve yeniden doldurulabilir tüplü komple CO2 gübreleme seti

40 ilâ 600 l arasındaki tatlı su akvaryumlarında tüm akvaryum bitkilerinin en iyi şekilde beslenmesi için bağlantıya hazır, gece kapatma için solenoid valfli CO2 gübreleme cihazıdır ve böylece yosun gelişimini önler.
Basit montaj: Solenoid valf takılı basınç düşürücüyü tüpe vidalayın, hortumu kabarcık sayacı/çek valfe ve reaktöre bağlayın. Solenoid valfi bir zaman ayarlı şaltere (kapsama dahil değildir) takın, kabarcık sayısını ayarlayın.
Yeniden doldurulabilir besleme tüpü. Hortum rakorları hortumun kayarak çıkmasını önler, çek valf tüpe su girmesini engeller. Manometreler tüp basıncını ve çalışma basıncını gösterir.
Akvaryum suyundaki doğru CO2 konsantrasyonu ekteki CO2/pH Permanent Test’in göstergesi üzerinden kontrol edilir ve gerekirse yeniden ayarlanır.
Paket içeriği: 500 g’lık yeniden doldurulabilir CO2 tüpü ve askı, solenoid valf + basınç ayarlayıcı, 3 m hortum, çek valfli kabarcık sayacı, TAIFUN CO2 reaktörü + genişletme seti, ayraçları ile birlikte sürekli CO2/pH testi, 2 bitki gübresi 100ml, 1 günlük gübre 10ml
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.