750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Aquael Asap Filter 700 Akvaryum İç Filtre

Ürün Kodu: 113613
Barkod: 5905546194976
875,00 TL
Daha Fazla Aquael
Daha Fazla İç Filtreler
Aquael Asap Filter 700 Akvaryum İç Filtre
Aquael Filter Asap 700 İnternal Filter
 
150-250 Lt Akvaryumlar İçin Uygundur
Saatte 650 Lt Su Kapasitesi
7 watt Elektrik Tüketimi
 
Zaman, bugünlerde çoğumuz için en kıt metadır. Bu yüzden onu olabildiğince kurtarmak için her şeyi yapıyoruz ve bu amaçla hayatın her alanında basit ve kullanışlı çözümler arıyoruz. Bu aynı zamanda akvaryum hobisi için de geçerlidir, bu nedenle AQUAEL ASAP serisinin tamamen yeni, devrim niteliğindeki dahili akvaryum filtrelerini sunar. Çok yüksek iş verimliliği ve çok sayıda faydalı değeri, cihazın çalıştırılması için gereken süreyi en aza indiren son derece basit bir tasarımla birleştiriyorlar.

ASAP iç filtresi, zarif bir muhafaza içine yerleştirilmiş modern, enerji tasarruflu bir motordan ve özenle seçilmiş filtre süngeri ile doldurulmuş büyük, şeffaf bir kaptan oluşur. İçinden akan su, hem verimli mekanik filtrelemeye hem de - süngere hızla yerleşen bakteriler sayesinde - biyolojik olarak tabi tutulur. Bu sayede tankta yaşayan hayvanlar için temiz ve güvenli kalır.

Filtrenin mevcut çalışması, filtre kabının ondan çıkarılması ve yenisiyle değiştirilmesi veya süngerin akvaryumdan boşaltılan suda durulanmasından oluşur. 
Bu amaçla t
anktan çıkarılmasına gerek yoktur, bu büyük bir kolaylıktır ve bakım süresini önemli ölçüde azaltır.

Yeni ASAP iç filtreleri, sadece 5 cm derinlikte suda çalışabildikleri için akuateraryum lar için de harikadır. Dahası, akvaryumdaki suyu etkili bir şekilde oksijenlendirerek yüzeyinde yoğun hareketlere neden olurlar.

300, 500 ve 700 l/sa kapasiteye sahip, birkaç düzine ila 250 l kapasiteli akvaryumlarda çalışmak üzere tasarlanmış üç model mevcuttur. Kullanılabilirlikleri onları hem yeni başlayanlar hem de daha ileri düzey akvaryumcular için mükemmel kılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.