Seachem

Seachem Malawi Victoria Buffer 300 Gram

Ürün Kodu : 625
Fiyat
:
71,00 TL
Havale ile
:
67,45 TL
710 Parapuan
:
710
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​Seachem Malawi Victoria Buffer 300 Gram
  Orjinal Kapalı Kutu Su Düzenleyici

  Tamponlar pH 7,8 - 8.4

  KH'yi de pH yükseltir
  GH'yi etkilemez 

  Malavi / Victoria Buffer ™, karbonat sertliğini, tampon kapasitesini ve pH'ı artırarak çiklitlerin doğal ortamını geliştirmek için tasarlanmış bir karbonat tuzları karışımıdır. 7.8–8.4 pH değerini korumak için formüle edilmiştir. Malawi / Victoria Gölü ortamının en iyi şekilde çoğaltılması için, Cichlid Lake Salt ™  Cichlid Trace ™ ve NutriDiet® Cichlid Flakes ile kullanın .
  Talimatlar
  YOL TARİFİ: Her gün 40 ila 80 L (10 ila 20 US galon) su için 6 g (bir seviye çay kaşığı) istenen pH elde edilinceye ve korunana kadar kullanın. Daha sonra, pH'ı korumak için gerektiği gibi kullanın, genellikle iki ila üç haftada bir kereden fazla olmamalıdır. Hassas dozlama için Seachem Dijital Kaşık Ölçeği kullanın .
  İPUCU: Tamponun kullanımdan önce tatlı suda çözülmesi en iyisidir. Bir akvaryum kurarken veya su değişimi yaparken (tercihen Seachem'in Cichlid Lake Salt ™ ilavesinden sonra) ve pH'ı korumak için gereken su değişimleri arasında kullanın. Seachem'ın Malavi / Victoria Buffer ™, kullanılan miktara bağlı olarak 7.8 ile 8.4 arasında bir pH değerini korumak için formüle edilmiştir. 7.8'den daha düşük bir pH elde etmek için, Seachem's Acid Buffer ™ 'ı Malawi / Victoria Buffer ™ ile birlikte kullanabilirsiniz. 8.4'ten daha yüksek bir pH elde etmek için Tanganyika Buffer ™ kullanın .
  İlgili bilgilerin tamamı üretici firma Seachem U.S.A.'dan alınmıştır
   Dikkat:
   Çocukların ve evcil canlıların erişemeyeceği yerlerde saklanması tavsiyedir.
   Ciddi göz tahrişine neden olabilir. Cilt ile temasından sakının. Cilt yanıklarına neden olabilir. Kullanırken eldiven kullanmanız önerilir.
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.