​JBL Pond Sticks 4 in 1 100 Gram (214)

0,00
Marka : Jbl
Fiyat : ₺5,00(KDV Dahil)
* ₺0,61 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

JBL Pond Sticks 4 in 1 100 Gram
Orjinal Kovadan Bölme Karışık Japon ve Koi Havuz Yemi

Bir yem içinde dört ayrı çubuk
15 cm'den büyük tüm havuz balıkları için mükemmel yuvarlak yem.
Kırmızı Çubuklar: Parlak renk edinimi için karotenoid ve karides.
Sarı Çubuklar: Canlılık ve büyüme için rüşeym.
Yeşil Çubuklar: Sağlıklı sebze besinleri. Siyah Çubuklar: Beta-glucan hastalıklara karşı direnci arttırır.
10 lt. paket: Hava geçirmez ağızlı kapak ve pratik yedek paket.
JBL Havuz Yemlerini Özel Yapan Nedir?
JBL araştırma ekibi yem bileşimine temel olarak,her ikisi de genellikle havuzlarda beslenen koi ve japon balıklarının beslenmesi hakkındaki bilimsel bulguları esas almıştır.
Dr. Sandra Lechleiter gibi veteriner hekimler koi yemi için protein / yağ oranının 4:1  oranının olması gerektiğine inanmaktadır.Daha yüksek yağ içeriği karaciğerin yağlanarak bozulması riskine neden olur ve bu nedenle önüne geçilmelidir.JBL ipekböceği (JBL Koi Delikat) gibi ürünleri temel yem olarak değil,lezzetli lokmalar halinde nitelendirmektedir.Koi yemlerinin içeriği dahi koibalığının boyutuyla bağlantılıdır.Genç koi lerin metabolizması tam olgunluktaki koi lerden çok daha hızlıdır ve bu nedenle daha yüksek bir protein içeriği gerekmektedir.Havuz balıkları için çok ucuz yemlere güvenen son kullanıcılar genellikle ticari balık çiftliklerinden gelen yemleri alırlar.Sıklıkla,bu yemin örneğin alabalık gibi avcı balıkları kısa sürede şişmanlatması gerekirken hem etobur hem de otobur olan koi ve Japon balıkları için kesinlikle uygun olmadığını fark etmek için geç kalınır.
Aynı mantıkla hareket ederek,mersin balıkları ve benzerleri de özel bir yeme ihtiyaç duyar.Çünkü ağırlıklı olarak dibe yakın olan küçük hayvanlar ile beslenirler.JBL PondSterlet yeminin geliştirilme nedeni kesin olarak budur.
Sadece bu da değil,JBL Ar-Ge ekibi soğuk mevsimler için de yem geliştirmeyi unutmamıştır.JBL Pond Energil,tüm soğuk mevsim boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir "kış yemidir".Sindirim sisteminde uzun süre kalmayan ve sindirime hazır halde malzemelerden yapılmıştır ve düşük ısılarda sindirim sistemleri yavaş çalışmasına rağmen,hayvanları güçlendirir.Hayvanlar açlık belirtisi ve hareketlilik gösterdiği sürece balıklara verilebilir.
JBL araştırma ekibi yem bileşimine ek olarak,her ikisi de genellikle havuzlarda beslenen Koi ve Japon balıklarının beslenmesi hakkındaki bilimsel bulguları esas almıştır.