Gemma Micro Baby 10gr. (413)

0,00
Marka : Gemma
Fiyat : ₺3,00(KDV Dahil)
* ₺0,36 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Gemma Micro Baby 10 Gr.
Orjinal Kutu Yavru Balık Yemi
 
Tüm yavru balıklarınız için (tatlı-tuzlu su) SAS teknolojisi ile hazırlanmış ve kesinlikle kırma olmayan, toz haline getirilmemiş orijinal boyutunda üretilmiş kolay sindirilebilir yüksek proteinli bir yemdir. Yüksek oranda spirulina ve algler ile desteklenmiştir. Su yüzeyine hızlı yayıldığı için yavaş batma kabiliyetindedir. Bu özelliği sayesinde maxımum sayıda ki yavruda istikrarlı beslenme alışkanlığı sağlar. Extra C vitamini sayesinde doğuştan gelen bağışıklık sistemlerini destekler.Doğumdan ve yumurtadan çıktıktan sonra ortam ve su değişikliklerine bağlı oluşan stres faktörünü azaltır.

İçeriğine fosfolipit, pufa, vitamin, micro nutrient ve doğal iştah açıcılar ilave edilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ
Günde 4-5 defa yavrularınızın tüketebileceği kadar veriniz. The New Generation Artemia’dan sonra ana yeme geçiş sürecine kadar kullanabilirsiniz.
Ana yeme, azalan yemleme ile geçiş yapınız.

ÜSTÜNLÜKLER
Tamamen doğal hammaddeler kullanılmıştır. İçeriğinde hiçbir boya ve katkı maddesi yoktur.Kesinlikle kırma yem değildir. Orijinal boyutunda üretilmiştir.
Eşi bulunmaz SAS teknolojisinin yüksek kaliteli bir ürünüdür.Su yüzeyine hızla yayıldıgı için yavaş batma kabiliyetindedir.Bu da yavrularınızda istikrarlı beslenme  alışkanlığı yaratır.Extra C vitamini bulundurur.Ortama bağlı stres faktörünü azaltır.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

İÇERİK
Ham Protein % 60
Ham Yağ % 14
Kül %   9
Fosfor %1.5