Seachem

Seachem Tanganyika Buffer 250 gr

Ürün Kodu : 624
Fiyat
:
69,00 TL
Havale ile
:
65,55 TL
690 Parapuan
:
690
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Seachem Tanganyika Buffer 250 gr
  Orjinal Kapalı Kutu Akvaryum Tatlı Su Düzenleyici

  PH değerini 9.0-9.4'e ayarlar
  KH'yi de pH yükseltir
  GH'yi etkilemez
  Tanganyika Buffer ™, alkalikliği, karbonat sertliğini, tampon kapasitesini ve pH'ı artırarak çiklitlerin doğal ortamını geliştirmek için tasarlanmış bir karbonat tuzları karışımıdır. 9.0-9.4 pH değerini korumak için formüle edilmiştir. Tanganyikan ortamının optimum şekilde çoğaltılması için, Cichlid Lake Salt ™ , Cichlid Trace ™ ve NutriDiet® Cichlid Flakes ile kullanın .
  Talimatlar
  YOL TARİFİ: Her gün 40–80 L (10 ila 20 US galon) su için 5 g (1 seviye çay kaşığı) kullanın ve istenilen pH değerine ulaşıncaya kadar muhafaza edin. Daha sonra, pH'ı korumak için gerektiği gibi kullanın, genellikle iki ila üç haftada bir kereden fazla olmamalıdır.
  İPUCU: Tamponun kullanımdan önce tatlı suda çözülmesi en iyisidir. Bir akvaryum kurarken veya su değişimi yaparken (tercihen Seachem'in Cichlid Lake Salt ™ ilavesinden sonra ) ve pH'ı korumak için gereken su değişimleri arasında kullanın. Seachem Tanganyika Buffer ™, kullanılan miktara bağlı olarak 9.0 ila 9.4 arasında bir pH değerini korumak için formüle edilmiştir. Daha düşük pH için, tek başına veya Tanganyika Buffer ™ ile kombinasyon halinde Malavi / Victoria Buffer ™ (pH 7.8–8.4) kullanın.
  İlgili bilgilerin tamamı üretici firma Seachem U.S.A.'dan alınmıştır
   Dikkat:
   Çocukların ve evcil canlıların erişemeyeceği yerlerde saklanması tavsiyedir.
   Ciddi göz tahrişine neden olabilir. Cilt ile temasından sakının. Cilt yanıklarına neden olabilir. Kullanırken eldiven kullanmanız önerilir.
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.